Ei tea, mil viisil on võimalik saada firma omanik Eestis? Me aitame teil valida enda jaoks parim variant.
Avamine uue äri Eestis, nagu iga euroopa riik on alati seotud vahejuhtumitest küsimusi: kuidas avada äri, millist süsteemi maksustamise valida, kuidas õigesti viia raha arvelduskontolt ja teiste küsimustes, mis puudutavad tegevust raamatupidamis-ja maksuarvestust. Meie artikkel täna vaatame küsimus-millist firmat valida: uus või ajalugu.
Millisel viisil on võimalik saada firma omanik Eestis?
Neid on kaks:
- avab täiesti uue firma;
- omandamise juba olemasolevas (või полочной või ajalugu).
Vaatame need kaks võimalust, nende plussid ja miinused ning kuidas vähendada olemasolevaid riske või neid ennetada.
1.Uus firma ja kui satuvad seda teed?
Зарубежному ettevõtjale protsessi, et luua uue firma ei võta rohkem kui ühe tööpäeva — protseduur on mõlemal juhul kiire ja lihtne!
⠀
Eriti, kui hoolitseda omandamise õigus e-kodakondsuse. Sest, kui sa oled nagu “e – resident”, siis kui abi “digitaalne kaart”, võib allkirjastada dokumente ja
krüptida faile.
Ja see aitab avada oma äri Eestis – maksimaalselt paar päeva, ja siis tundi. On прецендент, kui oli registreeritud äri sel teel üle 18 minutit 3 sekundit.
2. Omandamise juba olemasolevas ettevõttes.
- Siin võib minna kahte teed, üks neist on omandatud полочной ettevõtted või ettevõtted, mis on juba loodud juba mõnda aega tagasi, kuid mis pole suurem aktiivsus ja seega ei ole võlgade ja ebameeldivaid üllatusi, seoses sellega oleks minimaalne.
- Teine tee on omandatud ettevõtte ajalooga, st ettevõtted, mis viis majandustegevust varem, on maine, ja seega uus omanik saab võtta laenu ja lihtsam leida uusi äripartnereid. Puudustele see tegevus võib olla tingitud kõrgemad riskid, mis on seotud kõrgema turuväärtuse selliseid ettevõtteid, samuti võimalike võlgadega ja varjatud kohustused, mis on ettevõte võib-olla.