Muudatuste sisseviimine Eesti Äriregistrisse - Finance PRO

Muudatuste sisseviimine Eesti Äriregistrisse

Muudatuste sisseviimine Eesti Äriregistrisse on äritegevuse puhul vastutusrikas protseduur ja igal tegutseval äriettevõttel võib aeg-ajalt selline vajadus tekkida.

Millal on tarvis sisse viia muudatusi Eesti Äriregistrisse

Olukordades, mil:

  • muutub organisatsiooni aktsionäride või juhatuse liikmete koosseis — toimub juhatuse liikme vahetus või ettevõtte juhtorgani uue osaniku valimine.
  • muutub organisatsiooni juriidiline aadress, kontaktinformatsioon või äriühingu osakapital,
  • tekib vajadus ametlikult teatada uute tegevusharude käivitamisest,
  • muutuvad asutamisdokumendid — põhikiri jt.
  • ettevõtte töös toimuvad muud olulised muudatused.

Raamatupidamisteenuseid osutav firma Finance Professional OÜ spetsialistid vastavad hea meelega kõikidele Teie küsimustele, mis puudutavad muudatuste sisseviimist Äriregistrisse ja osutavad igakülgset abi nende lahendamisel. Iga meie kaastöötaja omab üle 18-aastast professionaalset staaži ja hulgaliselt soovitusi meie klientidelt — juriidilistelt isikutelt ning ettevõtjatelt.

Äriregistrisse muudatuste sisseviimise kord

Mida teete Teie

  • Helistate meile telefonil +372 5626 2426 (rus, est), +372 5560 2611 (est, eng) või tulete meie Tallinna büroosse aadressil Valukoja 8, X korrus Ülemiste Citys ja selgitate meie kaastöötajatele, mis laadi muudatusi on vaja Eesti Äriregistrisse sisse viia.

Mida teevad Finance Professional OÜ spetsialistid

  • koostame vajaliku dokumentatsiooni, mis on tarvis muudatuste sisseviimiseks Äriregistrisse;
  • broneerime küsimuse lahendamiseks notari juurde aja;
  • esitame Äriregistrisse muudatuste sisseviimiseks vajalikud dokumendid.

Selle tulemusena hoiab meie firma oluliselt kokku Teie aega ja vaeva, mida saate hoopis efektiivsemalt kulutada oma ettevõtte edukaks juhtimiseks või isiklike asjade ajamiseks.

Sõltuvalt muudatuste iseloomust osutame konsultatsiooniteenuseid Äriregistrisse muudatuste sisseviimise küsimustes. Firma Finance Professional OÜ püsiklientidele on suulised konsultatsiooniteenused jooksvates küsimustes TASUTA!

Koos Finance Professional OÜ-ga veendute ise: raamatupidamisalaseid küsimusi saab lahendada kergelt, kiiresti ja asjatundlikult!